Ogrodzenia Jelenia Góra

pomagamy spełniać marzenia
ogrodzenia betonowe Joniec

Ogrodzenia betonowe Jelenia Góra

W ofercie posiadamy duży wachlarz produktów z kategorii ogrodzenia betonowe, które są łatwe w montażu i posiadają wiele możliwości aranżacyjnych.

W naszej sprzedaży posiadamy materiały betonowe firmy Joniec – producenta systemów ogrodzeń betonowych oraz małej architektury ogrodowej, który działa na rynku niemal od 40 lat. Te innowacyjne i nowoczesne produkty są bardzo doceniane przez klientów i specjalistów z branży budowlanej. Poniżej prezentujemy przykładowe modele ogrodzeń betonowych dostępne w naszym punkcie sprzedaży.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo produkty z najnowszych katalogów oraz tegoroczne nowości. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz indywidualne podejście do każdego klienta, a przede wszystkim świetne ceny.

Zapraszamy do siedziby firmy Garden Decco przy ulicy Karola Miarki 18d w Jeleniej Górze lub do kontaktu telefonicznego.

Ogrodzenia modułowe Joniec

Ogrodzenia modułowe posiadają szereg zalet, a najważniejszymi z nich są: łatwość montażu oraz mnogość pomysłów aranżacyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo ogrodzenia modułowe firmy Joniec w trzech wyjątkowych wariantach – ROMA Horizon, Classic oraz Perfect. Elementy występują w szerokiej gamie kolorystycznej – od ciepłych tonacji, po zimniejsze barwy. Idealnie sprawdzą się jako uzupełnienie domów w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Ogrodzenia modułowe umożliwiają budowę niskiej podmurówki i wąskich słupków uzupełnionych przęsłami, a także pełnego muru w zupełności osłaniającego posesję. Idealnie sprawdzą się jako elementy małej architektury ogrodowej, na przykład do obrzeży klombów oraz w charakterze donic.

ogrodzenie modułowe Roma Horizon

ROMA Horizon

ogrodzenie modułowe Roma Classic

ROMA Classic

ogrodzenie modułowe Roma Perfect

ROMA Perfect

Ogrodzenia łupane Joniec

Ogrodzenia łupane nawiązują z wyglądu do tradycyjnego materiału budowlanego, jakim jest kamień. Przez co z jednej strony idealnie komponują się z tradycyjnym otoczeniem, a z drugiej strony odnajdują się w nowoczesnych trendach architektonicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo ogrodzenia łupane w wyjątkowych wariantach – GORC® de Luxe GL 22, GL 38, GL 22/8 i GL 38/8. Charakterystyczne dla całej rodziny łupanych bloczków GORC® są pionowe i poziome spoiny. Nadają one materiałowi unikalna stylistykę. Elementy występują w szerokiej gamie kolorystycznej – od ciepłych tonacji, po zimniejsze barwy. Idealnie sprawdzą się jako uzupełnienie domów w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym. 

ogrodzenie modułowe Gorc 22

GORC® de Luxe GL 22

1166
ogrodzenie modułowe Gorc 22/8

GORC® de Luxe GL 22/8

ogrodzenie modułowe Gorc 38

GORC® de Luxe GL 38

ogrodzenie modułowe Gorc
ogrodzenie modułowe Gorc 38/8

GORC® de Luxe GL 38/8

Przykładowe realizacje

ZAPRASZAMY DO NASZEGO OGRODU EKSPOZYCYJNEGO

Aby wycenić zamówienie wypełnij formularz - odezwiemy się!