Ogrodzenia Jelenia Góra

pomagamy spełniać marzenia
ogrodzenia Jelenia Góra aluminiowe palisada.pl

Ogrodzenia aluminiowe Jelenia Góra

W ofercie posiadamy duży wachlarz ogrodzeń aluminiowych firmy palisada.pl. Dostępne są u nas ogrodzenia aluminiowe w różnych stylach, zarówno nowoczesnych jak i bardziej tradycyjnych. Dlatego też  w bardzo szybki sposób możemy dostosować wygląd ogrodzenia do istniejącej już lub projektowanej architektury.

Posiadamy w sprzedaży ogrodzenia firmy palisada.pl – producenta specjalizującego się w ogrodzeniach dla domu oraz przemysłu, który działa na rynku od wielu lat. Produkty te są znane i cenione przez wielu specjalistów zajmujących się sprzedażą i montażem ogrodzeń.

W naszym punkcie sprzedażowym znajdziecie Państwo produkty pochodzące z tegorocznych katalogów. Gwarantujemy specjalistyczną pomoc, profesjonalne podejście do każdego klienta oraz okazyjne ceny. Poniżej prezentujemy przykładowe modele ogrodzeń aluminiowych dostępne w naszej ofercie.

Zapraszamy do siedziby firmy Garden Decco przy ulicy Karola Miarki 18d w Jeleniej Górze lub do kontaktu telefonicznego.

Ogrodzenia aluminiowe Palisada.pl

Ogrodzenia aluminiowe mogą mieć ułożone elementy poziomo lub pionowo. Charakteryzują się długą żywotnością, zwłaszcza przy intensywnym użytkowaniu. W wielu przypadkach istnieje możliwość dostosowania długości przęseł do wymiarów posesji i jej układu. Geometryczne i proste formy wybierane są najczęściej do nowoczesnej zabudowy, a bardziej ozdobne świetnie prezentują się z tradycyjną architekturą. Ogrodzenia aluminiowe posiadają wiele możliwości i modeli, dlatego bez problemu można dostosować ich wygląd do upodobań klienta. W zależności od modelu posiadamy w ofercie przęsła, bramy dwuskrzydłowe i przesuwne wykonane w tym samym systemie.

ogrodzenie aluminiowe AL09

Model AL09

ogrodzenie aluminiowe AL23

Model AL23

ogrodzenie aluminiowe AL12

Model AL12

ogrodzenie aluminiowe AL26

Model AL26

ogrodzenie aluminiowe
ogrodzenie aluminiowe AL05

Model AL05

ogrodzenie aluminiowe AL24

Model AL24

ogrodzenie aluminiowe AL25

Model AL25

ogrodzenie aluminiowe AL07

Model AL07

ogrodzenie aluminiowe AL27 pionowe

Model AL27

ogrodzenie aluminiowe
ogrodzenie aluminiowe AL19

Model AL19

Przykładowe realizacje

ZAPRASZAMY DO NASZEGO OGRODU EKSPOZYCYJNEGO

Aby wycenić zamówienie wypełnij formularz - odezwiemy się!