Ogrodzenia Jelenia Góra

pomagamy spełniać marzenia
Nawierzchnie gresowe ceramiczne

Gres ceramiczny Jelenia Góra

W ofercie posiadamy duży wachlarz produktów z kategorii nawierzchni gresowych ceramicznych, które są niezwykle odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne oraz mech i pleśń. Gres ceramiczny w zależności od grubości i właściwości przeznaczony jest na tarasy, patio, do ogrodów i na podjazdy samochodowe. Materiały te sprawdzają się w rożnych miejscach, mają szeroki zakres struktur, kolorów i metod układania.

W naszej sprzedaży posiadamy gres ceramiczny firmy ZOYA – producenta nawierzchni gresowych STAR 2.0 i 3.0 posiadającego szeroką i sprawdzoną ofertę. Te nowoczesne produkty są niezwykle doceniane przez klientów i specjalistów z branży budowlanej. Poniżej prezentujemy przykładowe płyty gresowe dostępne w naszym punkcie sprzedaży.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo produkty z najnowszych katalogów. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz indywidualne podejście do klienta, a przede wszystkim dobre ceny. Zapraszamy do firmy Garden Decco przy ulicy Karola Miarki 18d w Jeleniej Górze lub do kontaktu telefonicznego.

Gres ceramiczny tarasowy

Posiadamy w ofercie nawierzchnie tarasowe marki ZOYA, które posiadają najwyższe standardy wytrzymałościowe. Idealnie sprawdzą się na balkony, patio, do ogrodu czy przy basenie. Gres ceramiczny tarasowy jest odporny na wymagające warunki atmosferyczne i cechuje się doskonałą użytecznością. Nawierzchnie gresowe STAR 2.0 są mrozoodporne, antypoślizgowe, niepalne i odporne na działanie środków chemicznych, dlatego są idealne do przestrzeni przydomowej. Łatwość i mnogość różnych technik montażu m.in. na wspornikach, na podbudowie klejem, na suchej instalacji lub na podłożu trawiastym sprawia, że gres jest świetnym rozwiązaniem do przestrzeni prywatnej. Poniżej prezentujemy przykładowe modele z kolekcji.

Gres Ceramiczny Breslau

ZOYA Star 2.0 Breslau

Gres ceramiczny Cracovia

ZOYA Star 2.0 Cracovia

Gres Ceramiczny Suomi

ZOYA Star 2.0 Suomi

Gres ceramiczny podjazdowy

Posiadamy również w ofercie nawierzchnie gresowe, które dedykowane są do podjazdów, przestrzeni przemysłowych, ciągów jezdnych do 3,5 t oraz przestrzeni publicznych i skwerów. Charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością, łatwością konserwacji i pięknym wzornictwem. Gres ceramiczny podjazdowy o grubości 3 cm gwarantuję większą stabilność, trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Dodatkowo jego powierzchnia jest prosta w czyszczeniu i odporna na zabrudzenia. Nawierzchnie gresowe STAR 3.0 są mrozoodporne, antypoślizgowe, niepalne i plamoodporne, dlatego są idealne do przestrzeni publicznej. Łatwość i mnogość różnych technik montażu m.in. na wspornikach, na podbudowie klejem, na suchej instalacji lub na podłożu trawiastym sprawia, że gres jest świetnym rozwiązaniem do przestrzeni prywatnej i publicznej. Poniżej prezentujemy przykładowe modele z kolekcji.

Gres Ceramiczny Basaltina

ZOYA Star 3.0 Basaltina

Gres Ceramiczny Serena

ZOYA Star 3.0 Pietra Serena

Nawierzchnie podjazdowe

ZOYA Star 3.0 Danzig

Przykładowe realizacje

zapraszamy do naszego ogrodu ekspozycyjnego

Aby wycenić zamówienie wypełnij formularz - odezwiemy się!