Ogrodzenia Jelenia Góra

pomagamy spełniać marzenia
Automatyka do bram Tousek

Automatyka do bram Jelenia Góra

W ofercie posiadamy sprawdzoną i bardzo popularną automatykę do bram firmy Tousek wykorzystywaną do bram przesuwnych lub bram dwuskrzydłowych. W wachlarzu wielu produktów znajdziecie Państwo między innymi napędy przesuwne oraz napędy skrzydłowe. Produkty te cechuje przede wszystkim długowieczność, najnowocześniejsza technologia i prosta obsługa.

Pochodząca z Austrii firma Tousek – posiada niemal 50-letnie doświadczenie w produkcji napędów do bram. Obecnie uznawana jest za jednego z liderów wśród producentów wprowadzających innowacji w technice napędów do bram. Automatyka do bram Tousek jest znana i ceniona przez specjalistów związanych z branżą ogrodzeniową.

W naszym punkcie sprzedażowym znajdziecie Państwo najnowsze produkty. Oferujemy specjalistyczną pomoc, profesjonalne podejście do każdego klienta oraz okazyjne ceny. Poniżej prezentujemy przykładowe modele napędów do bram.

Zapraszamy do siedziby firmy Garden Decco przy ulicy Karola Miarki 18d w Jeleniej Górze lub do kontaktu telefonicznego.

Automatyka do bram Tousek

W ofercie posiadamy automatykę do bram Tousek z napędem przesuwnym oraz napędem skrzydłowym. Urządzenia z napędem przesuwnym wykorzystywane są do bram przesuwnych wyposażone są w precyzyjną technologię i w zależności od modelu posiadają różne funkcje. Cechują się m.in szybką reakcją, programowana prędkością, przystosowaniem do częstej lub ciągłej pracy, sensorem z aktywną regulacją momentu obrotowego, przekładnią z hartowanej stali w kąpieli olejowej oraz intuicyjnym odryglowaniem. Również występuje kilka modeli urządzeń z napędem skrzydłowym wykorzystywanym do bram dwuskrzydłowych. Charakteryzują się one użytymi wysokiej jakości materiałami, smukłą budową, samohamownym napędem, szybkością działania, bezpieczeństwem i odpornością na warunki atmosferyczne. Poniżej prezentujemy przykładowe modele dostępne w naszej ofercie.

automatyka do bram Pull TSA

Napęd przesuwny PULL TSA

automatyka do bram Pull T

Napęd przesuwny PULL T

automatyka do bram TPS 20

Napęd przesuwny TPS 20

napęd skrzydłowy slim CLR

napęd skrzydłowy SLIM CLR

napęd skrzydłowy Sonic 24

napęd skrzydłowy SONIC 24

napęd skrzydłowy spin 250

napęd skrzydłowy SPIN 250

Przykładowe realizacje

ZAPRASZAMY DO NASZEGO OGRODU EKSPOZYCYJNEGO

Aby wycenić zamówienie wypełnij formularz - odezwiemy się!